23 Ocak 2016

Bernardo Bir Yıldır Ürün Teslim Alamamak!

Geçen yıl Bernardo Maltepe Park şubesinden satın aldığım setin hala tamamını teslim alamamış olmam, beni insanlara duyurma isteğine zorladı. Önce set içinde tercih ettiğim kahvaltı setinin stokta kalmadığını bir İki ay sonra "nerede kaldı" telefonum üzerine belirttiler. Bu arada benim kadar kibar kalmayı başaramayan bir arkadaşım nişanlısı ile mağazayı basınca aynı gün içinde teslimatı yapılmıştı.

Gereksiz insaniyet showu yaptım. Bir türlü güzel ya da seçtiğime yakın bir model bulamadığım için yeni ürünleri bekledim. En sonunda baktım ki değişen hiçbir ürün yok, bir tane seçip iki ay önce ilettim! Ve hala teslimat için gün vermeye arayacaklar...

Gamze 415 Okunma

Cevaplar

  • Gamze'nin Teşekkür Mesajı01 Şubat 2016

    Mağaza yetkilisi Bihter Hanım, taahhüt ettiği tarih ve saatte ürünümün teslimatının yapılmasını sağlamıştır. İlgi ve dikkatine teşekkür ederim.

  • Bernardo Temsilcisi28 Ocak 2016

    Merhaba, Müşterimizle görüşülerek konu ile ilgili bilgi verilmiş, ürün çıkışı gerçekleştirilmiştir. Saygılarımızla.

  • Gamze 23 Ocak 2016

    İlgili şube artık telefonlarımı açmadığı için, kendi adıma atabileceğim tüm adımları atacağım. Mağaza basmayacağım ama yasal olan tüm haklarımla, kendi marka değerini yerle bir eden bu firma için ayaklı reklam olacağım. Çalıştığım kurum, sosyal medya, sosyal çevrem, evlenmek üzere adım atan gördüğüm bildiğim herkese reklam ediyorum bile. Ne yazık, şu hamleler için vakit ayırmadan ürünlerimi teslim almam bu kadar zor olmamalıydı!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön