05 Şubat 2014

Bernardo Bıçaklarım Paslandı Ve Değişim Yapmıyorlar.

Antalya 25.12.2012 tarihinde 5M M***** AVM de bulunan Bernardo mağazasından yemek takımı alırken yanında Beyaz ahşap bıçak bloğu da aldık. Bıçakları birkaç ay kullandığımız halde sap kısımlarında çatlamalar kesme bölümlerinde tırtırlanma ve paslanmalar oldu. Bıçak setini aldığımız mağazaya incenlenmek üzere geri gönderilmesini talep ettik. Yaklaşık bir ay sonra mağaza görevlisi telefonla ürünümüzün geldiğini fakat sadece kırılan parçanın değiştirildiğini diğer parçaların değiştirilmediğini olayın kullanıcı hatası olarak değerlendirilerek değişim yapılmadığını belirttiler. Bernardo müşteri hizmetlerinden sorumlu bayan ile bu konuyu görüştüm fakat tavrı hiç hoş değil sadece hazır cevap.

Savaş 434 Okunma

Cevaplar

  • Savaş11 Şubat 2014

    Yemek takımıda almıştık sırf eşimden dolayı kesinlikle bir daha ürünlerini almayacağım çevremdeki hiç kimseye de tavsiye etmeceyeceğim. firmanın müşteriye bakış açısından ve yaklaşımından satış sonrası hizmet anlayışının sıfır olması en büyük etkenim olacak.

  • Bernardo Temsilcisi06 Şubat 2014

    Merhaba, Müşterimizin ürünü değerlendirilmiştir. Ürünün bulaşık makinesinde yıkanması sebebi ile üründe çatlamalar meydana gelmiştir. Kullanımdan kaynaklı yaşanan sorunlarda işlem yapılması mümkün olmamaktadır. Müşterimizin kırılan bıçağı yedek parça deposunda bulunması sebebi ile memnuniyeti adına değiştirilmiştri. Saygılarımızla.

  • Savaş05 Şubat 2014

    Firmadan geri gelen ürünümü daha gidip geri almadım ve almayı da çok düşünmüyorum. Benden giden 150 tl oldu ama çok önemli değil firmaların ürünlerini satarken müşteriye verdikleri önemi birde ayıplı ürünlerinin değişiminde veya iadelerinde de gösterirler inşallah.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön