Bernardo 1 Aydır Teslim Alamadığım Ürünün İadesini İstiyorum!

Canan K. |

09/02/2013 tarihinde almış olduğum fissler düdüklü tencereyi stoklarda olmadğı için 4-5 gün içinde teslim edeceklerini söyledikleri halde 1 aydan fazla süre geçmesine rağmen teslim edemediler.aldıktan birkaç gün sonra iade etmek için mağazaya gittiğimde iade olamayacağı söylendi.

Sonrasında Bernardo nun sitesinden iade isteğimi belirten bir mail gönderdim.gelen cevapta stokta olmadığının bana söylendiği ve bilerek görerek aldığım için iadesinin mümkün olmadığı söylendi.Fakat şuan üzerinden 1 ay geçti.Bu süreçte mağazayı aradığımda ürünün gelmediği söylendi.Sonunda dün gidip başka bir tencere almak zorunda kaldım.Bu tencere yüzünden ailemle aram bozuldu,kesinlikle iade alınmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Bayi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Canan K.
  19 Mart
  01:14

  Ne güzel şikayeti yazınca hop ürünü bulup getiriyorlar. o güzel de buradaki sorun bu saatten sonra o ürünün gelmesi mi bu şikayetten bunu mu anladınız siz. mağazadan arıyorlar ürününüz geldi gelip alabilirsiniz başka yerden arayıp bir açıklama yapan yok kaldı ki ben sizden ürünümü biran önce getirmenizi mi istedim bunu isteyeli 1 ay oldu o zaman anlamalıydınız beni. zaten geç kalınmış bir teslimat bu ben sizden iade istiyorum. siz anlamamışsınız beni zaten siz getirmediğiniz için başka bir düdüklü tencere almak zorunda kaldım. nasıl bir çözümdür bu bide sanki kolaylık sağlanmış gibi yazmışsınız. gereken her yere başvuracağım buda benim çözümüm..

 • 18 Mart
  11:53

  Merhaba,

  Müşterimizin ürünü adına ayrılmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterimizin mağazamıza gelmesi beklenmektedir.

  Saygılarımızla.