26 Ekim 2015
Yorum Yap
#3900570

Berk Halı Yıkama Yetkilisinin Saygısızlığı!

İlgili firma ev halılarımızı bir hafta önce teslim aldı ve bugün itibari ile tarafımıza teslim etti. Halılarımızın iyi yıkanmadığını gördük ve firma sahibi K***** B.'i telefonla aradığımızda, yaptığı işi telafi ederiz demek yerine lakayt, sorumsuz ve saygısızca bir tavırla beğenmediysen git başka yere ver, paranı veririm, fazla konuşma gibi sözler kullanmıştır.


Bunun üzerine benim de verdiğim tepkiye karşılık beni tehdit etmiş olup, evini de biliyorum geleceğim, görüşeceğiz deyip tehdit etmiştir. Bu firmaya kimsenin halılarını vermemesi, aksi
takdirde benim karşılaştığım durumla herkesin karşılaşabileceğinin duyurulmasını ve yasal yollara başvurulmasını istiyorum.

Ömer 874 Okunma

Cevaplar

  • Ömer28 Kasım 2017

    Sizden başka bir cevapta beklenemezdi terbiyesizler, resmen bana yalancı diyorsunuz. Amacım ne olabilir ki ne demek çarpıtmak, güzel yıkanmış ve sorun yaşamamış olsam neden şikayet edeyim. Sizi tanımam ve ilk defa halılarımı yıkattım. Daha önce yaşanmamışmış, eminim öyledir. Yaşansa da sizde bunu söyleyecek cesaret var mı acaba. Uslubunuz ve çalışma ahlakınızdan belli nasıl bir firma olduğunuz. Firmanıza, halılarını vermeme konusunda bütün çevremi uyaracağım.

  • Berk Halı Yıkama Temsilcisi28 Kasım 2017

    Ömer Bey, öncelikle şikeyetiniz ile ilgili olarak gerekli kontrollerin sağlandığını iletmek istiyoruz. Durumu fazlasıyla çarpıttığınız ortada. Sizin deyiminizle halılıların iyi yıkanmaması gibi bir durum daha önce yaşanılmamış durumdur. Halı yıkama işlemi evrelerinde mutlaka çıkmayacak lekeler de dahil olmak üzere özenle kontrol ederek makinelerden geçer. Ayrıca hali hazırda Firma olarak personelden kaynaklanan her türlü işlemleri üstlenmekteyiz. Yapılan işlemlerin kalitesinden emin olunan durumlar için de hissedilen art niyetlerde de gerekli çalışmaları sonuna kadar iyimser yaklaşımlarla götürdüğümüzü de belirtmek isteriz. Yaşanıldığını idda ettiğiniz durum için objektif olamadığınız da bariz ortadadır. Yine de bizlerle iletişime geçerseniz sizlere özel indirimler sağlayabileceğimizi belirtmek isteriz.

Ziyaretçi Yorumları