29 Eylül 2014

Asya Emeklilik İlgisiz Ve Alakasız İşi Bilmeyen Müşteri Temsilcileri

Eşim adına ödeme yapmakta olduğum Bireysel Emeklilik sisteminde Asya Emekliliği aracı kıldığım için çok pişmanım. Neden; Sistemde eşim adına ödeme yaptığımı bildirmek adına Bank Asya'nın kendi sisteminde ''formlar'' bölümünden aldığım ''katkı payı ödeme bilgileri değişikliği formunu'' yine aynı formun altında yazan 0216 912 12 12 numaralı faksa göndermeme ve elimde postaneden aldığım iletildi belgesi olmasına rağmen ellerine ulaşmadığı söylendi.

Diğer taraftan ulaşmış olsa bile bu işlemin yapılmasının 1 hafta 10 günü bulabileceği söylendi. Formun altında yazan yazı ise faksın ulaşmasından sonra iki iş günü içerisinde gerçekleşeceği.

Oğuz 3.095 Okunma

Cevaplar

  • Bereket Emeklilik Temsilcisi21 Ekim 2014

    Sayın İlgili müşteri hizmetleri birimimize ait faks numaramız '' katkı payı ödeme bilgileri değişikliği formu" nda hatalı olarak yazılmış olup, form üzerinde düzeltme yapılmıştır. Konu hakkında çağrı merkezimiz aracılığı ile tarafınıza da bilgilendirme yapılmıştır. Şirketimize faks olarak göndereceğiniz tüm iletilerinizi 0212 381 79 00 numaralı faksımıza gönderebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız Saygılarımızla Bilgilerinize sunarız Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön