Bereket Döner'de Yediğim Tavuk Döner Zehirledi!

Elçin İ. |

Bereket Döner'den döner yedikten 10 - 11 saat sonra karın ağrısı, mide bulantısı, yüksek ateş ve ishal şikayetleriyle hastaneye gittiğimde; besin zehirlenmesi teşhisi konuldu. Doktorum önceki akşam yediklerimi sorduğunda akşam yediğim tavuk dönerden zehirlendiğimi anladık (gün içinde başka bir şey de yememiştim) 4 gün boyunca tüm şikayetlerim devam etti.

Zaten döner almaya gittiğimizde tavuk dönerin takılı olduğu yerde ateş yoktu. 10 - 15 dakika bekledik, ancak ısındı ve servis edildi bize. Arada Bereket Döneri bir kaç kez aradım, şikayetlerimi dile getirdim ve gayriciddi bir tavırla karşılaştım. İlk aradığımda kendileri de dönerin ateşinin sönük olmasının yasak olduğunu söylemişlerdi.

Etiketler :

Bozuk Bayat Ürün Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 04 Ekim
    10:13

    Gıda zehirlenmelerinin 72 saat içerisinde tüketilen tüm gıdalardan kaynaklanabileceği, söz konusu restorandan ve o parti üründen herhangi bir şikayetin tarafımıza ulaşmadığı, ocağın kapalı değil kısık ateşte olduğu için kapalı gibi algılanabileceği ve yapılan araştırma sonucu sorunun Firmamızdan kaynaklanmadığı tüketicimize iletilmiştir.
    Saygılarımızla
    BEREKET DÖNER A.Ş.