06 Haziran 2017

Bereket Döner Personel Tehdit Etti.

2 gündür 2 adet büyük ekmek arası döner alıyoruz ve 2 gündür bir ekmeğin içi az geliyor,bugün de az geldi geldiler aldılar, tartmışlar biri ötekine fazla koyulmuş.

Müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım, gittiğimde döner kap içinde idi ağzı açık dedim, kim bilir kaç saattir bekliyor. Sinekler yok mu, kapalı yeriniz yok mu dedim ve bana müdürümü kimse telefonu bu 053**3 2873 kişi beni ayırarak,"sen geri zekalı mısın senin evin nerede" dedi tehdit etti, paramı geri vermedi müşteri hizmetleri geri dönmedi.

Mimar Oba Büyük Çekmece şubesi,resmen paramızla rezil oluyoruz. Paranızı kastediyor ve sizi tehdit eden bir müdür Mimar Oba Bereket Döner şubesi.

Ahmet 993 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet08 Haziran 2017

    Parayı verdiler müşteri hizmetleri ile konuştum ama bana geri zekalı diyen terbiyesiz kim bilir başkalarına ne der bir daha sizden hiçbir şey almam tavsiyede etmem. Zaten son günlerde suratsız olarak müşteri karşılıyor lar.

  • Bereket Döner Temsilcisi08 Haziran 2017

    Değerli Misafirimiz, Konu hakkında sizinle iletişime geçerek, gerekli aksiyon alınmıştır. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm için bize 0850 811 55 00 numaradan ulaşabilirsiniz. Bereket Döner Müşteri Hizmetleri

  • Bereket Döner Temsilcisi07 Haziran 2017

    Değerli Misafirimiz, Konu hakkında görüşmek için sizi aradık ancak ulaşamadık. İlerleyen vakitte sizi tekrar arayacağız. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm için bize 0850 811 55 00 numaradan ulaşabilirsiniz. Bereket Döner Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön