03 Mayıs 2013

Bereket Döner Hem Suçlu Hem Güçlü!

Eşim Beyoğlu Bereket Dönerin silinip, ıslak bırakılan ve uyarı levhası konulmayan merdivenlerinde düşerek kalça kemiğini kırdı. Mekanın işletme müdürü özür dileyeceğine, geçmiş olsun diyeceğine kaba bir şekilde konuşarak, telefonu yüzüme kapattı.

Burası Türkiye, kayıp, başını çarpıp ölsen, biz sorumlu değiliz deyip sıyrılırız mantığındalar. Adı M***** olan işletme müdürü aynı şekilde düşerek, kaygan merdivenden sadece inerken değil, çıkarken de düşülebileceğini en yakın zamanda anlar umarım. Kendisinin ve sevdiklerinin can güvenliğini düşünen hiç kimse bu firmayı tercih etmemeli. Biz maddi ve manevi mağduruz, destek bekliyoruz.

Yeşim 218 Okunma

Cevaplar

  • Yeşim 06 Mayıs 2013

    Bereket Döner yetkililerine ilgileri için teşekkür eder,isim benzerliğinden dolayı yaşadıkları mağduriyetten dolayı üzüntülerimi bildiririm. Burdan tüm tüketicileri de Harbiye de bulunan ve maalesef mahkeme kararına rağmen hala tabelasında bereket halk döner yazan işletmeye kesinlikle uğramamaları konusunda uyarmış olalım.

  • Bereket Döner Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Söz konusu İşletme BEREKET DÖNER firmasına ait değildir.Söz konusu İşletme ile Hukuki mücadele başlatılarak Bakırköy Fikri Haklar Mahkemesinin 2012/184 D.iş sayılı dosyası ile 27.12.2012 tarihi itibariyle BEREKET ismini kullanması yasaklanmıştır. İstiklal Caddesi Ağa Cami karşısı Sadri Alışık sokaktaki restoran firmamıza aittir.Tüketicimize durum izah edilerek memnuniyeti sağlanmıştır. Saygılarımızla. BEREKET DÖNER A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön