12 Ekim 2016
Yorum Yap
#6659659

Parmakları Kesilen Oğluma,Bera Alanya Hotel'den Marketten Yara Bandı Tavsiyesi!

2016 Eylül ilk haftası Bera Alanya Hotel'de konakladık.Başlıkta yazdığım gibi 5 yasında ki oğlumun 5 parmağı birden kesildi.Çok derin kesikler olmasa da kanın durdurulup temizlenip pansuman yapılması lazım.Yaralar hava aldığı için çocuk devamlı ağlıyor.
Tabi resepsiyona koşturdum,
- parmakları kesildi çocuğun, dedim
cevap geliyor.
- burada bir bant vardı bakıyım! Ama maalesef kalmamış! Marketten bant alabilirsiniz!Dedi.
Bir şey var mı yok mu? Ne ilgi ne alaka gösterdiler,bir yol gösterin bir yardım edin mal can güvenliğimiz önce Allah'a sonra size emanet bu mu sizin emanet anlayışınız.Tabi benim o an dünya umurumda değil markete kostüm olay bu kadar kısa ve öz olarak Bera Alanya'nın insana vermiş olduğu değeri ortaya koyar bırakın yemekmiş, havuzmuş içinde insana değer var mı?Sözde misafir dedikleri bizlere verdikleri değeri siz düşünün artık.

İbrahim İbrahim 11.705 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Bera Alanya Hotel Temsilcisi07 Aralık 2018

    Merhabalar İbrahim bey, Öncelikle tatiliniz boyunca yaşamış olduğunuz tecrübelerinizin bize aktarımının oldukça önemsediğimiz bir durum olduğunu bildirmek isteriz. Misafirlerimize verdiğimiz değeri ve önemi daima üst seviyede tutmaktayız. Yaşamış olduğunuz olumsuz deneyim sonucu aynı durumun ilerleyen tarihlerde, tekrar meydana gelmesini engellemek amacı ile gerekli önlemlerin alındığını bildirmek isteriz. Bera Alanya ailesi olarak özür diliyor, güzel dileklerimizi iletiyoruz. Sizleri yeniden ağırlamaktan gurur ve mutluluk duyacağız, Sevgi ve saygılarımızla...

Ziyaretçi Yorumları