17 Ağustos 2017
Yorum Yap
#9183015

Bera Alanya Hotel İslami Otel Konseptine Uygun Değil!

İslami otele talebin arttığı son yıllarda buna karşılık otel sayısının talebe göre az olmasından dolayı bu durumu kullanmak hiç doğru değil. Ayrıca benden tek gece için kişi başı 400 alırken turist nasıl oluyor da yarı fiyatına kalıyor anlamış değilim otelin havuz başında pet bardakla milkshake içmek tam bir rezillik.


Muhafazakar diye gidiyorsunuz, bayanlar plaja gitmek için erkekler havuzunun oradan geçmek zorunda; evet bayanlar ortadaki havuza giremiyor ama yanında şezlongta oturabiliyor. Ayrıca plajın sağında solunda hiç branda koruma hiçbir önlem yok, yan otelden herkes rahatlıkla geçebiliyor.


Odamız 5. kattaydı, klima hiç yeterli değildi, oda çok sıcaktı, giriş kartının birini sürekli takılı tutmamıza rağmen soğutmadı. Balkona açılan kapıyı açınca klima ve yatak başındaki prizler iptal oluyor tam bir rezillik ötesi. Fitness salonunda bütün aletler bozuk, rutubetli.

Fatih Fatih 12.368 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Bera Alanya Hotel Temsilcisi07 Aralık 2018

    Merhabalar Fatih bey, Öncelikle tatiliniz boyunca yaşamış olduğunuz tecrübelerinizin bize aktarımının oldukça önemsediğimiz bir durum olduğunu bildirmek isteriz. Havuzbaşında yiyecek-içecek kullanımına dikkat etmekte, kurallar gereği uyarıda dahi bulunmaktayız. Misafirlerimizden gelen tüm yorumlar, özellikle eksik yönlerimizi gösteren yorumlar, bizim için çok büyük değer taşımaktadır. Plaja giden yolda yenilik ve geliştirme çalışmalarımız olacaktır. Sizlerin hassasiyeti, bizlerin prensipleridir. Otelimizden memnuniyetsiz ayrılmış olmanızın üzüntüsünü yaşadığımızı belirtir, tatiliniz boyunca misafir ilişkileri departmanımıza bu tür eksikleri paylaşmanızı çok isterdik... Günden güne yenilenen kaliteli hizmet anlayışımızla sizleri yeniden ağırlayabilmek dileğiyle, Sevgi ve saygılarımızla...

Ziyaretçi Yorumları