09 Aralık 2014

Benimevim AVM Sorunlu Sandalye Takımı!

Benimevim AVM Avcılar şubesinden aldığım mutfak masa takımı sandalyeleriyle birkaç aydır sorun yaşıyorum. 3. telefon sonunda ve 2 hafta geç gelen servis personeli sandalyelerin vida karşılayıcıları olmadığı ve montajda hata olduğunu tarafıma belirtmesine rağmen bugün görüştüğüm firma yetkilileri sorunun servisçe 1 hafta önce giderildiği bilgisini bana verdi.


Gün içinde görüştüğüm servis personeli ise böyle bir bildirimde bulunmadığını iddia ediyor. Dolayısıyla şikayetime karşı ilgisiz davranan firma yetkililerince mağdur edildim. Konuyla gerektiği gibi ilgilenmeyip mağduriyetim gidermeme yolunu seçerlerse birkaç hafta içinde yasal haklarımı kullanıp tüketici hakem heyetine başvuracağım.

Bülent 2.449 Okunma

Cevaplar

  • Bülent18 Mart 2015

    Firma sadece sandalyenin sırt kısmını değiştirdi. Hiçbir sandalyede vidanın takıldığı yerde 'vida karşılayıcısı' yok. Haliyle 10-15 kuruşluk bu parça olmayınca normal bir kullanımda bile vidalar suntanın içini çok kısa bir sürede deforme ediyor. Bu problemi defalarca belirtmeme rağmen bu konuda en ufak bir adım dahi atılmamıştır. 3 aya kadar sandalyeleri atıp yerine eski sandalye takımımı kullanacağım. Sonuç olarak; ''Siz siz olun bu firmadan uzak durun! ''

  • Bülent14 Aralık 2014

    Firmadan bana olumlu yahut olumsuz herhangi bir dönüş olmadı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön