Ben Samsung Daha İyi Biliyorum Bu İşi!

Duran S. |

Ben Samsung'dan Ativ Book 9 lite bilgisayar aldım. Cihaz açık iken ekranda bir yazı belirdi. 'Güncellemeler yüklenecektir' diye. Bilgisayar kapandı. Tekrar açtığımda açılmadı. Servise götürdüm. Servis 'bios şifresi koymuşsunuz' dedi. Oysaki ben öğle bir şifre oluşturmadım. Sıkıntı değil kırarız dediler. Yaklaşık 1 ay sonra dönüş yaptılar.

Biz bu şifreyi kıramıyoruz. Gelin cihazı alın diye. Ben de garanti ne olacak diye sordum. Kullanıcı hatası garanti dışı dediler. Cihaz aynı zamanda Teknosa'danda kaskoluydu. Şimdi yaklaşık bir buçuk yıldır Teknosa ve Samsung benimle oynuyorlar. Ha bu arada Hakem Heyeti ne de gittim kararı para iadesi. Fakat hiçbir şey alamadım bekliyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Duran S.
  07 Ekim
  10:55

  Bu cevaplar hep otomatik hala hiç kimse benimle irtibata geçmedi. Samsung tarafından... ...

 • Duran S.
  27 Eylül
  11:55

  Samsung dan halen bir dönüş olmadı

 • 22 Eylül
  12:31

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr