Ben Kuryenet Kadar Ciddiyetsiz Firma Görmedim!

Ramazan A. |

19.11.2014 günü bankadan kredi kartım Kuryenet'e verilmiş dediler o günden bugüne kadar sürekli arıyorum en son bugün saat 18:00'da teslim edilir dediler aynı şekil yine gelmediler ama bankaya yetersiz adres dediler. Ya benim anlamadığım Seyrantepe Türk Telekom ArenaSstadı neyi yetersiz aradınız mı verilen adreste yoksun diye.

Arkadaş ben Kuryenet kadar ciddiyetsiz bir firma görmedim! Benim anlamadığım bu bankalar neden çalışıyorlar iki taraf birbirinden ciddiyetsiz...

Etiketler :

Geç Teslimat Teslim Eden Personel Davranışı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Kasım
  11:03

  Merhaba Sayın A. ,

  Gönderiniz bugün adresinize ulaştırılmak üzere dağıtımdadır. Şayet bugün teslimatınız sağlanamazsa adresinize yeniden çıkış yapılacaktır.
  Bilginize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla...
  Kuryenet
  Müşteri Hizmetleri

 • Ramazan A.
  26 Kasım
  20:28

  kesinlikle ciddiyetsiz ve maddi manevi zararlar veren bir firma

 • Ramazan A.
  26 Kasım
  20:26

  ben aradım kurye net i görüştüm takip numarasını verdim cevap aynı yetersiz adres dediler bana seyran tepe T T ARENA stadı nasıl yetersiz olur size takip numarasını vereyim ezberledim zaten 3400 298 115 368 bak bakalım kayıt var mı yok mu.ezbere konuşmalar hep kayıt yok yada adres yetersiz biraz işinizi ciddiyetle yapın işinize de karşınız da ki insanlar ada manevi zararlar vermeyin

 • 26 Kasım
  13:16

  Sayın AYDIN;
  Tarafımızda adınıza ait her hangi bir kayıt/gönderi bulunmamaktadır. Gönderinizin hangi aşamada olduğu ile ilgili bankanız ile görüşebilirsiniz. Gönderiniz kuryeye verildiyse, hangi kurye firmasıyla adresinize ulaştırılacağı bilgisini detaylı olarak öğrenebilirsiniz.
  Saygılarımız.a