Ben Garanti Bankası'nı Personeli Beni Azarlasın Diye Seçmedim!

Musa G. |

Yıllardır Garanti Bankası ile çalışmaktayım. Banka kart aidatı ve hesap kesim ücreti başlığı altında benim hesabımdan benden izinsiz para çekmiştir. Daha önceleri bu ücretleri banka müdürleri ve personeli istediği kişilerin geri ödemesini yapıyordu buna defalarca şahit oldum ispatlayabilirim.

Paramın ödenmesini arz ederim...

Ayrıca üslubu bozuk personellerinizi de kınıyorum. Ben bankanız personelleri tarafından azarlanmak için bankanızı seçmedim! Evet banka personeliniz rahatlıkla bana ''git beni mahkemeye ver o zaman al paranı'' diyor bu nasıl bir üslup?

Ankara Şentepe Demetevler Şaşmaz şubeleri. Evet 50 yaşındayım ama lakin 30 yaşındaki kişi beni azarlayabilir değil mi?

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Hesap İşletim Ücreti Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Musa G.
  28 Ocak
  14:41

  hala dönüş yapamadınız. tahmin edebiliyorum bu yoğunluğun nedenini. şikayet sıralamasında yukardaki sayaca göre baya öndesiniz. buna rağmen hala oyalamaya devam ediyorsunuz. ya insanları neden devamlı noyalama yoluna gidiyorsunuz. bankaya giderim personel azarlar internetten şikayet yazarız gayle alınmaz. banka giden hemşerilerim yanınıza giderken pamuk alıp kulaklarınıza tıkayın azarlanırsanız duymazsınız

 • Musa G.
  28 Ocak
  14:39

  bu saaten sonra bu banka ile çalışmaktanmı !!! önünden dahi geçmem. bütün dostlarımada bu olayı anlatacağım. her internet sitesinde başımma gelen bu talihsiz vakadan her daim bahsedeceğim.

 • 23 Ocak
  10:03

  Müşterimiz Musa G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş