Bellona'dan Koltuk Takımı Yanlış Geldi.

Emre V. |

28 mart 2014 tarihinde almış olduğumuz oturma grubu ve yemek masası aldık. 3 hafta sonra ürün teslimatı yapıldı fakat teslimat sırasında ikili koltuk takımı yanlış geldi ve yemek masasının sandalyesi de yanlış geldi. Bunları en kısa sürede yapılıp tekrar gönderileceği söylendi fakat gönderilecek ürünler mayıs ayının ikinci haftası geldi bu seferde gelen ikili koltuğun kol koyduğumuz kısmı yanlış geldi ertesi gün gelip yaptılar fakat yemek masasının sandalyesi hala gelmedi bu kısa süre zarfında da diğer üçlü koltuğun deri olan kısımları deforme oldu ikili koltukta dengeli durmuyor hala bunları düzeltmek için yardımcı olacaklarını söylüyorlar fakat yaklaşık iki aydır bu sıkıntıları hala yaşıyoruz.

Etiketler :

Geç Teslimat Bayi Personel Yanlış Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre V.
  04 Haziran
  18:58

  gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır fakat 1 hafta içerisinde sorunlarımızı çözümlenecek denilmesine karşın hala sorunumu halledemediler bu nasıl çözüm anlamadım bir daha hiçbir şekilde Belonadan tırnak makası dahi satsalar almam ve aldırtmam.ya bana yenisini göndersinler yada bana paramı geri iade etsinler.Tüketici mahkemesi nede başvuruda bulunacağım ben böyle bir mağduriyet görmedim.

 • 29 Mayıs
  16:38

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.

  Saygılarımızla
  Bellona Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.