Bellona'dan Aldığım Yatak Çöktü!

Havana O. |

30.09.2009'da 2 mt. x 2 mt. ofsetform yatak aldım. Ölçü büyük olduğu için siparişle özel yaptırdılar, daha 1 yıl kullanmadan, yatağın orta bölümü çöktü. İki defa yenileyelim diye götürdüler, fakat gittiği gibi geldi, çökmüyor dediler. Sikayetvar.com sitesi de bunlarla uğraştı fakat olumlu sonuca ulaşamadım.

Hem Bellona Firmasından ve hem de Denizli Arçelik GÜLŞİM Mobilya Firmasından ayıplı mal üretip, sattıkları için şikayetçiyim, Malın garantisi 3 yıldır, yay karkası içinde garanti süresi 10 yıldır. Benim sorunumda yeterli yay karkası yada kalitesiz yay kullanılmasındandır. Evimde 2 yatak odası var 15 yıllık İ*** yatağım hala ilk gün ki gibi sağlam ve sert. 765149 fatura no.

Etiketler :

Sünger - Yay Bayi Personel Garanti Süre

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Havana O.
  25 Kasım
  16:56

  Bellonadan geldiler yatağın normal oldunu fakat kotrol amaçlı götüreceklermiş, sünger ve keçesinin değişeceğini söyledi gelen kişi, yayları değiştiremeyiz diyor.

 • 21 Kasım
  13:23

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize yetkililerimiz tarafından gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,
  Bellona Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.