20 Kasım 2013

Bellona'dan Aldığım Yatak Çöktü!

30.09.2009'da 2 mt. x 2 mt. ofsetform yatak aldım. Ölçü büyük olduğu için siparişle özel yaptırdılar, daha 1 yıl kullanmadan, yatağın orta bölümü çöktü. İki defa yenileyelim diye götürdüler, fakat gittiği gibi geldi, çökmüyor dediler. Sikayetvar.com sitesi de bunlarla uğraştı fakat olumlu sonuca ulaşamadım.

Hem Bellona Firmasından ve hem de Denizli Arçelik GÜLŞİM Mobilya Firmasından ayıplı mal üretip, sattıkları için şikayetçiyim, Malın garantisi 3 yıldır, yay karkası içinde garanti süresi 10 yıldır. Benim sorunumda yeterli yay karkası yada kalitesiz yay kullanılmasındandır. Evimde 2 yatak odası var 15 yıllık İ*** yatağım hala ilk gün ki gibi sağlam ve sert. 765149 fatura no.

Havana 724 Okunma

Cevaplar

  • Havana25 Kasım 2013

    Bellonadan geldiler yatağın normal oldunu fakat kotrol amaçlı götüreceklermiş, sünger ve keçesinin değişeceğini söyledi gelen kişi, yayları değiştiremeyiz diyor.

  • Bellona Temsilcisi21 Kasım 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize yetkililerimiz tarafından gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön