13 Şubat 2014

Bellona'dan Aldığım Yatak Belimi Ağrıttı.

İş arkadaşımın tavsiyesiyle Bellona'dan 1.5 yıl önce birlikte yatak aldık, aldığımızdan altı ay sonra bel ağrılarım başladı. Bana tavsiye eden arkadaşımında aynı durumda olduğunu öğrendim. Sitenizde 2287776 numaralı şikayet.

Böbrek ağrısıdır zannedip üstelemedim ta ki eşiminde bel ağrıları başlayana kadar. Daha sonra şikayetimizi Bellona Servisine ilettik. Gelip baktıklarında yatağın normal olduğunu ve bir şey yapamayacaklarını söylediler. Şimdi size sorarım ne yapmalıyım. Çocuk odası ve yemek odasını da Bellona'dan almıştım. Bu yatak yüzünden Bellona'dan yaptığım alışverişlere şimdi çok pişmanım.

Orhan 270 Okunma

Cevaplar

  • Orhan 19 Şubat 2014

    Her sabah bel agrisiyla kalkip ise gitmeyi bellona sayesinde ogrendik. Tesekkurler bellona.

  • Orhan 14 Şubat 2014

    Sn Mine ÇİMEN, Talebiniz hakkında bilgi almak için teknik servis yetkilimiz ile irtibat kurulmuştur. Ürününüzde, teknik servisimiz tarafından yapılan inceleme neticesinde herhangi bir üretimsel hataya rastlanılmamıştır. Müşteri memnuniyetine ve ürün kalitesine önem veren bir firma olarak belirlenen kalite kurallarına uymayan ya da fabrikasyon, üretimsel bir hatası bulunan ürünlerin tespitini yaparak sorunu gidermekle yükümlüyüz. Üründe teknik servisimiz tarafından yapılan incelemede herhangi bir üretimsel hataya rastlanılmamış olup; ürünün standartlara uygun olduğu tespit edilmiştir. Ürününüzde garanti kapsamında ileri bir dönemde oluşabilecek muhtemel arızalar için firmamız tarafından hizmet verileceğinin bilinmesini isteriz. Konuyu bilgilerinize sunar, esenlikler dileriz. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri ATILAN BU E POSTA BENİM SORUNUMU ÇÖZMÜYOR. BELLONA AKLINCA BENİM SORUNUMU ÇÖZMÜŞ OLUYOR.

  • Bellona Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön