30 Haziran 2014

Bellona'dan Aldığım Ürünün Kumaşı Dendiği Gibi Çıkmadı.

Bellona'dan Duru modelde kanepe aldım. Alırken satış elamanı kumaşın leke tutmadığını ve deri başlıklarının renk değiştirmediğini söyledi ve bu söz üzerine aldık. Koltuk takımını kullandıktan sonra kumaşın çok güzel leke tuttuğunu ve başlıkların renginin değiştiğini , beyaz renk deri kızıla büründü.

Durumu servise ilettik ve servis geldi. Başlıklar boyanmış kumaş için yapacak bir şey yok dediler. Boya ile ilgili bir işlem olmadığını söyledik. Kumaşında leke tutmaması gerektiğini söyledik ancak değişen bir şey olmadı. Bellona'dan bu ikinci kötü ürün oldu. Baza almıştım altı fazla eşya olmamasına rağmen çöktü yapmak için gelen servis garanti süresi içinde olmasına rağmen ücret talep etti.

Ergin 1.197 Okunma

Cevaplar

  • Ergin08 Temmuz 2014

    müşteri hizmetlerinin araması ve servis elamanının inceleme yapması olumlu gelişme olarak değerlendirdim. kumaşın leke tutacağı onarım olmayacağı bilgisi yetersiz gördüm. ürün alırken bellona markasını tercih edermiyim cevabındada yine problemli çıkırmı endişesi ile alım alternatiflerinde son sıralarda yer alır. tabi bu girişimler yapılmasaydı hiç bir zaman alım alternatiflerinde olmazdı. hatayı kabullenmek erdemdir. problem yaşandığında çözüm üretirken müşterinin hayat boyu değeri düşünülmelidir. servis ilk gelişinde boya olmadığı halde boyanmıştır, kumaş için yapacak bir şey yok demesi şirket için tamirat masrafından kurtarmıştır. ancak sonraki mobilya alım kararında bellona markasını alternatiflerin arasından çıkarmasına neden olmuştur.

  • Bellona Temsilcisi02 Temmuz 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön