20 Eylül 2013

Bellona'dan Aldığım Ürünün Döşemesi Yapılmıyor!

Oturma grubunun döşemesindeki hatadan dolayı Bellona'ya haber verdik, geldiler. Hatayı kabul ettiler ve işlerinin yeni yıl nedeni ile yoğun olduklarını yılbaşından sonra gelip alacakları söylendi, gelmediler. Daha sonra aradığımda ise kumaş yok bekliyoruz dediler. Bir ay önce aradığımda kumaşların tamamında sorun olduğunu, hata belgesi istedim vermediler.

3 hafta içinde döşemecilerin eve gelip döşeyeceklerini söylediler, gelmediler. Garanti süresinin bitimini mi bekliyorlar? Servis hizmetlerini aradım olduğu gibi anlattım. En geç iki gün içinde bana döneceklerini söylediler ama nerede iki gün sonra aradığımda görüşmelerin halen devam ettiğini söylediler. Sanki devlet sorunu bu kadar uzadı.

Sevim 125 Okunma

Cevaplar

  • Bellona Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimizle yetkilimiz tarafından irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla Bellona Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön