Bellona'dan Aldığım Ürünün Derileri Yırtıldı.

Şerife Nar Ş. |

Geçen ay Bellona'dan koltuk takımı aldım. Gelen koltuk takımı derilerinde yırtık olduğu için takımın ikili ve tekli koltuğunun bir tanesini geri götürdüler. 2-3 gün içerisinde ikili koltuk geldi gelen ikili ve üçlü koltuk arasında sünger kalite farkı var ve minderleri farklı desende . 3'lü koltuğun süngerleri çok yumuşak ve oturunca çöküyor.

Bunuda servis onayladı. İlk sevkiyatta geri giden tekliden ise hala haber yok. Bunun üzerine bayinin sürekli bizi depoya , servise yönlendirmesi ayrıca başka bir sıkıntı. Ürünü servisin hatalı olduğunu kabul ettiği halde değişimini istediğimde gelen cevap ürünün değişim yapılamayacağı değişim için tüketici haklarına başvurmam gerektiği söylendi.

Etiketler :

Kumaş Kalite - Deformasyon Sünger - Yay Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şerife Nar Ş.
  29 Haziran
  16:54

  ne bayinin ne müşteri hizmetlerinin ne servisin birbirinden haberi yok yada oyle gozokuyolar bildiğim kadarıyla boydak sahipleri hak hukuk bilirlerdi işte ben onlara hakkımı helal etmiyorum

 • Şerife Nar Ş.
  26 Haziran
  14:22

  hakkımı yasal yollardan arayacağım , kesinlikle tamir istemiyorum .sıfır gelen bir ürün tamiri kesinlikle kabul etmiyorum .
  ayıplı malınızı kabul edin paramı iade edin . bir daha bellonanın yanından bile geçmeyeceğim . böyle sorumsuz bir çalışsan firma görmedim hala tekli koltuk üretimde deniyor .

 • 26 Haziran
  14:11

  Sayın İlgili,

  Tüketicimizle irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.

  Saygılarımızla
  Bellona Müşteri Hizmetleri


  Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.