04 Kasım 2014

Bellona'dan Aldığım Tüm Ürünler Arızalı.

2011 yazında almış olduğum beyaz lake yemek odası takımı sararmaya başlamamıştır. Farklı temizleyici kimyasal kullanılmamıştır. Bunun yanında krem rengi deri koltukların kumaşları çatlamış ve soyulmuştur. Evde çocuk yoktur senede 3-4 kere misafir gelince kullanıldı. Yatak odası elbise dolabının sürgü rayları bozulmuş olup eve gelen servis hatayı yerin eğri olmasında bulmuş, yapamadıklarından şu anda rayın etrafı zarar görmüş ve sürgü rayları çalışmamaktadır.

Raylar mobilyayı kaldırmıştır. Kısaca tüm evin ürünleri Bellona'dan alınmasından ötürü tamamında yıpranma sararma solma ve çalışmama mevcuttur. Firmanızdan ivedi olarak mağduriyetimin giderilmesini, aksi halde yasal yollara başvuracağım.

Cagri 448 Okunma

Cevaplar

  • Bellona Temsilcisi07 Kasım 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön