07 Mayıs 2014

Bellona'dan Aldığım Koltukta Renk Değişimi Oldu.

Temmuz 2013 de Bellona'dan koltuk takımı aldık, alırken kimse kumaşın üzerine oturduğunuzda, kumaş yatar ve renk değişimi görüntüsü oluşur demedi. Sonrasında koltukta bu durum oluşunca servis çağırdık, gelip kullanma talimatını okudular, kılavuzda teknik terimlerle, kullanım sonucu oluşabilecek bir durum olduğu yazıyor.

Bununla savunuyorlar. Ancak kullanım kılavuzunu da ürünü satın alıp, evinize getirdiklerinde veriyorlar. Tüketicinin bunu kullanmadan bilmesi hiçbir şekilde mümkün değil. Gelen servis yetkilileri üretim hatası değil deyip gittiler. Bu nasıl üretim hatası olmuyor bilmiyorum. Çünkü koltuk için uygun olmayan bir kumaş kullanıldığı çok açık ve net.

Nilgün 688 Okunma

Cevaplar

  • Nilgün09 Mayıs 2014

    kesinlikle hiçbir şekilde çözüme yönelik bir şey yapılmıyor, sadece telefonla arandım ve aynı şeyleri söylediler. Üretim hatası değil kumaş yatması imiş, peki bu kumaş oturunca yatıyorsa neden bu kumaştan koltuk yapılıyor, üretim hatası değil de ne bu???? Sattıkları ürünler zaten çok ucuz değil, bir de senesi dolmadan kullanılamaz hale geliyor. Bu firmanın güvenilirliği ve müşteri memnuniyeti ile ilgili gerçekten çok ciddi problemler var. Bu sorunun mutlaka çözülmesini istiyorum yoksa tüm yasal yollara başvuracağım.

  • Bellona Temsilcisi07 Mayıs 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla Bellona Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön