05 Temmuz 2014

Bellona'dan Aldığım Bolivya Koltuk Takımı Kumaşında Genleşme Oldu.

15 gün önce almış olduğum Bolivya koltuk takımında oturduktan sonra kumaşında genleşme oluyor ve kalktıktan sonra oluşan potluk kendiliğinden düzelmiyor. Servis bunun bir üretim hatası olmadığı, kumaşın özelliğinden kaynaklandığını söyledi. Ancak, 10 yıl kullandığım koltukta bile olmayan bu görüntü beni ziyadesiyle rahatsız etti.

Üstelik Bellona satış sonrası servisinin halden anlamaz ve umarsız tutumu, konuyu anlamama ve çözüm üretmeme konusundaki ısrarları da ayrıca üzüntü verici. Bellona tarafından da çözüm getirilmemesi durumunda konuyu tüketici mahkemesine kadar götüreceğimi belirtmek istiyorum.

Necmi 2.040 Okunma

Cevaplar

  • Necmi 08 Kasım 2014

    Firmayı mahkemeye verdim, mahkeme tarihi gelmeden ürünü geri alıp parasını ve masrafı geri ödediler. Umarım bu durumdan bir ders çıkarırlar ve müşteri memnuniyeti konusunda daha duyarlı olurlar.

  • Necmi 15 Temmuz 2014

    Şikayetim üzerine Bellona servisi beni aradı ve servis talep etmişsiniz dedi. Ben servis talep etmediğimi, eve daha önce zaten servis geldiğini ve problemimi görmemezlikten geldiğini, başka bir çözüm beklediğimi ilettim. Eğer farklı bir şey yapılacaksa gelip tekrar bakabileceklerini belirttim. Telefonda bana tekrar aynı servisin geleceği iletildi. Ben de bu durumda aynı servis gelip aynı şeyleri tekrar söyleyecekse gelmesine gerek olmadığını söyledim. Telefondaki bayan da peki o zaman diyerek telefonu kapattı. Bellona'nın çözüm ürettik ve tüketicimize gerekli bilgi aktarımı sağladık dediği olay bundan ibarettir. Anladığım kadarıyla Bellona p-80 müşteri memnuniyetine odaklı bir firma. Eğer ürün sağlam çıkarsa 0 memnuniyet, aksi durumda %0. Bundan sonra Bellona'nın kapısının bile önünden geçmeyeceğimi, yaşadığım sıkıntıyı bulduğum her fırsat ve her platformda başka insanlarla da paylaşacağımı ve olayı hukuki yollardan takip edeceğimi firmanın bilmesini isterim.

  • Bellona Temsilcisi05 Temmuz 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön