07 Kasım
#12921972

Reflex Yatak Bellona

15 Gün önce aldığım, reflex marka Bellona yatak, sırt ağrısı tutulma yaptığı gibi, yatağın ortasında da şişlik oluştu. Garantiyi aradığımda bir sürü uğraştırdılar ve sonunda (tahminen) 1 Hafta sonra gelebileceklerini söylediler. Yani, en az bir hafta aynı arızalı yatak ile baş başayız. Bellona, gerçekten çok komik çalışıyor.


Özellikle Reflex ürünü komple problemli. Tüketici Hakları mahkemesine gitmek için, mecburen 1 hafta daha bekleyeceğiz. Garantisinde hiçbir sonuç elde edemeyeceğimizi, zaten müşteri temsilcisi ile konuşurken fark ediyorsunuz.

Huseyin Huseyin 2.000 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

 • Huseyin08 Kasım

  Mükremin bey isimli Bellona yöneticisi, benimle iletişime geçti. 1 Haftadan önce hiçbir şey yapamayacaklarını söyledi. (En erken çarşamba günü) bir de "işiniz yapılıyor" daha ne istiyorsunuz dedi. Önce araştırıp, sonra satın alacak alıcılara tavsiyem, kesinlikle Bellona'yı tercih etmeyin. Garantisi, garanti çalışanlarının üslubu berbat.

 • Bellona Temsilcisi08 Kasım

  Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not:Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • Huseyin07 Kasım

  Mükremin bey aradı, durumu takip edeceğini söyledi.

 • Bellona Temsilcisi07 Kasım

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları