02 Ekim
Yorum Yap
#10976929

Lara Bellona Elemanı Saygısızlığı ve Yatak Ücret İadesi.

29 Eylül 2018 günü Çağlayan Mah. ***** Lara - Antalya adresi tel mağazacılık'tan Verso baza başlık siparişi verdim. Yatağı da Yataş dan alacaktım. Satış elemanı Emre Yalınız’a bunu söyledim merak etti Yataş adresine girdi benim vereceğim yatak bundan üstün dedi. Çok övdün dedim. (Refleks Yatak tek taraflı kullanılıyormuş bir gün sonra öğrendim. Çift taraflı kullanılmıyormuş)
29 Eylül 2018 de kartta limit olmadığı için biraz ödeme yaptım. Kalanını 01 Eylül 2018 de ödedim. Refleks yatağın tek taraflı kullanıldığını 02 Eylül 2018 günü öğrendim. İade istiyorum dedim. Emre Yalınız denen şahıs da iade yapmıyoruz dedi. Tavır ve davranışları itici, iyi bir satış elemanı değil. Bellona zorunlu olarak çalışanlarınızı özellikle E***'nin buna ihtiyacı var tutum ve davranış eğitimine alın.

Emin 1.947 Okunma

Cevaplar

 • Emin11 Ekim

  Bir de şeye girmişler Top yekün enflasyonla mücadele girmişler 250 TL de oradan. 1 hafta öncenin fiyatıdan 1 hafta sonranın fiyatı 250 TL kazık

 • Emin11 Ekim

  Irtibata geçen olmadı. Neyse olsa da bir şey değişmeyecekti. Tüketici Hakem Heyetine başvurmuştum. Onlarda kendilerinden savunma istenince yatağı caprice modeliyle degistgirdiler. 1 ay sonra yatağınız gelir diyorlardı ki Tüketici Hakem Heyeti Bellona'dan savunma istemesi bana sattıkları yatak 1 hafta içinde evime getiriverdiler. Amaçları para iadesi istemiştim ya yatağı kullansın ve para iadesi yapmayalım mantığı.

 • Emin04 Ekim

  Arayipta halimi hatırımı soran olmadı. Yok arayan. Sipariş aşamasındaki ürünü değişim ve iade yapamazlarmış haberiniz olsun. Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurdum. İade oluyor mu olmuyor mu. Ama sonra tekrar mağaza müdürleri değişim yaptı. Şimdilik uzatmayayım diye kabul ettim. Ama öncesinde Hakem Heyeti'ne başvurmuş oldum.

 • Bellona Temsilcisi03 Ekim

  Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not:Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • Emin02 Ekim

  444 33 99 aradım kanunları kendileri koymuşlar gibi konuşma. İptal edemezler mis sipariş aşamasında ki ürünü. Oysa 1 ay sonra gelecek siparişleriniz diyorlar. Değişim ya da iptallerde % 25 kesinti yapıyorlarmış ayrıca Bellona'dan alışveriş yapacak olanlar bunu da dikkate alsın.

 • Bellona Temsilcisi02 Ekim

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler