25 Haziran 2014

Bellona'dan Aldığım Ürünün Derileri Yırtıldı

Geçen ay Bellona'dan koltuk takımı aldım. Gelen koltuk takımı derilerinde yırtık olduğu için takımın ikili ve tekli koltuğunun bir tanesini geri götürdüler. 2-3 gün içerisinde ikili koltuk geldi gelen ikili ve üçlü koltuk arasında sünger kalite farkı var ve minderleri farklı desende . 3'lü koltuğun süngerleri çok yumuşak ve oturunca çöküyor.


Bunuda servis onayladı. İlk sevkiyatta geri giden tekliden ise hala haber yok. Bunun üzerine bayinin sürekli bizi depoya , servise yönlendirmesi ayrıca başka bir sıkıntı. Ürünü servisin hatalı olduğunu kabul ettiği halde değişimini istediğimde gelen cevap ürünün değişim yapılamayacağı değişim için tüketici haklarına başvurmam gerektiği söylendi.

Şerife 685 Okunma

Cevaplar

  • Şerife29 Haziran 2014

    ne bayinin ne müşteri hizmetlerinin ne servisin birbirinden haberi yok yada oyle gozokuyolar bildiğim kadarıyla boydak sahipleri hak hukuk bilirlerdi işte ben onlara hakkımı helal etmiyorum

  • Şerife26 Haziran 2014

    hakkımı yasal yollardan arayacağım , kesinlikle tamir istemiyorum .sıfır gelen bir ürün tamiri kesinlikle kabul etmiyorum . ayıplı malınızı kabul edin paramı iade edin . bir daha bellonanın yanından bile geçmeyeceğim . böyle sorumsuz bir çalışsan firma görmedim hala tekli koltuk üretimde deniyor .

  • Bellona Temsilcisi26 Haziran 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimizle irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla Bellona Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön