24 Ocak 2014
Yorum Yap
#2254576

Bellona'dan Aldığım Ürün 10 Yıllık Gibi Duruyor

Bellona'dan duru majör takımı aldım. Alacağımada pişman oldum. Koltuklarım 1,5 yıl oldu ama resmen spotçulardakinden kötü oldular. 10 yıllık gibi duruyor. Koltuklarımın sorunları için her defasında servis geldi ama gerekli ilgiyi göstermediler. Yine bugün dünden beri geleceğiz deyip durdular ne yazık ki dün gelmeyip bugün geldiler.


Birde biz dün geldik yoktunuz dediler. Evde olmamıza rağmen gelen servis elemanı ise herşeyi garanti dışına çıkarmaya çalıştı. Orta ayak koltuğun içine geçmiş bize zeminden kaynaklı diyor zemin düz olduğu halde koltuğun bir tanesi makasları çalışmıyor onun içinde yağlamamız gerektiğini söyledi. Geçen yıl gelen servisin yaptığı koltuğu bize mal etmeye çalıştı tebrik ediyorum.

Ahmet 237 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet27 Ocak 2014

    Bana paranızla yaptırıyorsanız yaparız diyerek teklif sundular birde arkadaş garantili ürünü garanti dışına çıkarmaya çalışıyorlar alakasız bi şekilde kullanıcı hatası üretiyorsunuz elinizden geleni ardınıza koymayın ama başvurabilceğim heryere başvurcam

  • Bellona Temsilcisi25 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla Bellona Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler