18 Ocak 2014 #2243026

Bellona'dan Aldığım Sürgülü Gardrop Kullanılamaz Durumda

Bellona'dan evlendiğim zaman aldığım ev mobilyalarımdan hiç memnun kalmadım ve 3 dört defa firma ve satıcıyla görüşmemiz sonucu sadece tekli koltuklar üzerinde servis işlem yaptı fakat en fazla problem yaşadığımız sürgülü gardrop oldu. Ne servis ne de satıcılar yapabildi. Sorunlu kullanmak zorunda kaldık.


Şuan iki yıl oldu tamamen sürgü kullanılamaz duruma geldi. Ben bir sürü para harcayarak satın aldığım bu sürgülü gardrobu şimdi ne yapacağım? Çok kötü bir gardropmuş. Markaya inanarak iyi diye aldık ama meğer hiç de iyi bir marka değilmiş. Keşke ürünü satarken ürünün arkasında yapabilecek bir servis yada firma olsaydı çünkü ben bunu göremedim. Bu konuda çözüm arıyorum.

Turgay 149 Okunma

Cevaplar

  • Turgay10 Ekim 2014

    Sürgülü Gardrop yetkili servisiniz tarafından başta sorun giderilmiş gibi görünse de, onarımda uygulanan sorun giderme yöntemi doğrultusunda şuan sürgülü gardrop kapağı yerinden çıktı ve düştü artık sürgü kullanılamıyor. Bu sebepten dolayı yapılan servis işleminden memnun değiliz. Sürgülü gardrop ile ilgili bellnon'dan kesin bir çözüm beliyoruz. Çünkü bellona'dan evimizin tüm mobilyalarını almamıza karşı hiç bir şekilde memnun kalmadık.

  • Turgay10 Ekim 2014

    Uygulanan çözüm sıfır ve şuan sürgülü gardrop kapağı yerinden çıktı ve düştü.

  • Bellona Temsilcisi21 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön