13 Mayıs 2014

Bellona'dan Aldığım Koltuk Kırık

28.12.2013 Sincan Bellona bayisinden 3 adet arya 3'lü Koltuk aldım. Ambalaj açıldığında oturma sol kol papel kırık değişecek dendi. İleri bir tarihte servis geldi değiştirmeye ben sandım ki yeni aldım ya yenisi takılacak birde baktım ki kanepenin yan tarafını söküp sadece kırık yeri değiştiriyorlar.

Ben kendilerine neden orjinali gibi yapmıyorsunuz dediğimde bunun böyle yapıldığını söylediler. Aradan 15 gün geçti bu sefer diğer kol düştü, yine servisi aradım geldiler yine aynı şekilde yaptılar ama sorun bitmedi 15 gün sonra diğer kol düştü. Aldığıma alacağıma pişman oldum. Gerekli yerlere müracaat ettim. Koltuk takımının değişmesi için ama aynı sorun 4 defa tekrar etmesi gerekiyormuş Çok pişman oldum.

Erdal 963 Okunma

Cevaplar

  • Erdal15 Mayıs 2014

    onlar aramadı ben aradım yetkili biriyle görüşme yapmamın mümkün olmadığını söylediler.Daha sonra servis aradı ben değişim istiyorum onlar tamir edelim diyorlar.Ama aldığım şekilde tamir yapmıyorlar.Kendilerine söylediğimde bu işin böyle yapıldığı söylüyorlar. Daha kullanalı 2-3 ay oldu rahatça bir oturamıyoruz acaba neresi kırılacak diye ben hakkımı helal etmiyorum. Çünkü ben o parayı çoluğumun çocuğumun rızkından veriyorum.

  • Bellona Temsilcisi14 Mayıs 2014

    Sayın İlgili, Tüketicimize 13.04.2014 tarihinde gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla Bellona Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön