14 Mayıs 2013 #1797808

Bellona Yeni Koltuk Çöktü!

2008 Yılında Bellonadan life koltuk takımı aldık. Evimize geldikten sadece 2 ay sonra üstelik sadece eşim oturduğu halde koltuk çöktü. Servisi çağırıp ürünün çöken yerini ve yastıklarının düzelmediğini kolumuzu koysak kol yeri çıktığını ve eski haline gelmediğinden bahsettik.


Onlarda koltuğun bir tarafında oturulup diğer tarafında oturulmadığı için çöktüğünü söyleyip yastıklardan da sadece bir tanesini alıp yenisini getirdiler ama aynı problem aynı yastıkta da oldu ve hala koltuk çökmüş 20 yıllık koltuk görünümünde.


Üstelik sadece misafir gelindiğine oturulup günlük kullanılmadığı halde çevremdeki herkese Bellona ürünü almamaları konusunda tavsiye veriyorum. Ürünü aldığımıza çok pişmanız.

Nurdan 83 Okunma

Cevaplar

  • Bellona Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön