08 Nisan 2013 #1729748

Bellona Yatak Rahatsız Ediyor!

Bellona'dan pahalı ve kaliteli bir yatak alarak Çin işkencesi çekiyorum.Üstelik üst pedinde sonradan fark ettiğim fabrikasyondan kaynaklı dikiş yırtılmaları var, bunların giderilmesini de 3,5 yılda garanti süresi dolduğundan tamirini biz tüketiciye ödetiyorlar. Ayrıca ve en önemlisi yatağın ortası o kadar kötü çökmüş ki yatağın demirleri sırtımı kesiyor.


Oysa ki sonsuz güvenim vardı Bellona markasına. Bu durumu çözüme kavuşturmadan önce,
Bellona'nın sadık bir müşteri olarak; en azından servisteki işlem ücretleri karşılamasını ve yataktaki bu durumu nihai çözüme kavuşturmasını talep ediyorum.

Muammer 1.314 Okunma

Cevaplar

  • Muammer14 Nisan 2013

    Bellona'ya her türlü yoldan defalarca ulaşıp, defalarca mail ile ricada bulundum. Ancak bir sefer bile aramadılar. Bellona nın bu kadar ilgisiz bir müşteri hizmetlerini kınıyorum ve markanın büyüklüğüne yakıştıramadığımı buradan bildirmek isterim.

  • Bellona Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla Bellona Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  • Muammer09 Nisan 2013

    Bellona Offset Form yatağı aldığım ilk zamanlarda da ağrı yapıyordu ama son zamanlarda ortası iyice çöktüğü için çok daha fazla ağrı yapıyor. Bu nedenle kenar kısmına yatmaya çalışıyorum ama her seferine ortasına doğru yuvarlanıyorum ve sanki çukurda yatıyormuş gibi oluyor.Artık yatağımda yatmıyor salondaki koltuğu tercih ediyorum. Bellona'nın sadık bir müşterisi olarak bu durumu müşteri memnuniyetiyle çözüme kavuşturmasını çok ama çok rica ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön