25 Ekim 2016

Bellona Yanıltıyor

Geçtiğimiz hafta yatak odası - oturma grubu ve misafir odası takımı bakmak amacıyla Gebze mustafa paşa caminin orada bulunan Bellona şubesine gittim. Orada yardımcı olan kadın beğendiğim ürünler ile alakalı bir fiyat çıkardı ve son ödeme noktasında daha fazla indirim yapılacağını söyledi. İşlerim sebebiyle ve kararsız kaldığım için hemen almadım ürünleri ve mesai bitimine yakın acele bir şekilde çağrıldım ve kandırıldım. Kadının bana çıkarmış olduğu fiyatın çok üstünde bir fiyat geldi ve hediye olarak da şirket politikası olduğunu ve veremeyeceklerini söylediler.Bellona şubesi ne kadar karaktersiz.Bunun üzerine bir de size indirim yaptık diyorlar. Kendim hesapladığım da ise ortaya hiçbir indirim yapılmadığı çıktı.

Maruf 1.439 Okunma

Cevaplar

 • Maruf29 Ekim 2016

  Sayın Bellona İlgilisi, mağduriyetim halen giderilmedi. Nasıl kurumsal firmasınız siz böyle, şubenizin yaptığı hatayı sizin telafi etmeniz gerekiyor. Mağduriyetimin giderilmesini bekliyorum... .

 • Maruf26 Ekim 2016

  Sayın Bellona İlgilisi, yapmayın Allah aşkına, neyin açıklamasını yaptınız. Anca konuşuyorsunuz. Sonuçta değişen bir şey yok. Siz çocuk mu kandırıyorsunuz? Yaptığınız şeyin dolandırıcılıktan farkı ne? Pazarlama aşamasında düşük fiyatlar çıkarıp indirim hediye sözü verip sonra masaya geldiğinde insanları kandırıyor ve üzerine bir de utanmadan sıkılmadan indirip yaptık diyorsunuz. Oysa ki yaptığınız hiçbir şey yok. sonuna kadar suçlusun Bellona sonuna kadar.

 • Bellona Temsilcisi26 Ekim 2016

  Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • Maruf26 Ekim 2016

  Dün akşam saatlerinde ilgili şubeniz tarafından arandım. Yaklaşık 15-20 dakika konuştuk fakat sonucunda hiçbir şey değişmedi. 13-15 bin TL'lik mobilya alıp da 5 kuruş indirim yapılmadı (genel KDV indirimi haricinde) hadi indirimi bir kenara bırakalım, bu kadar mobilya aldım diyorum en azından zigon sehpa veya yatak koruyucu hediye verin diyorum bir sürü sebebi bahane göstererek yine olumsuz cevap aldım. İşin özü kuru laf ile karın doymuyor efendiler. Bellona'ya hiç yakışmayan bir tutum olduğunu söyleyebilirim. Bu konuda ki şikayetlerim devam edecek, bu kadar ürün aldığım bir mağazadan küçükte olsa bir hediye bekliyorum ve bunun hakkım olduğunu düşünüyorum.

 • Bellona Temsilcisi25 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön