26 Nisan 2013 #1764791

Bellona Ürün Yıpranması!

2012 yılında bellonadan casalıs marka yemek odası satın aldım. Yemek masasının üst yüzeyinde kabarma ve pütürleşme sıkıntısı yaşadım, servisten bir arkadaş geldi ve sorunun sıvı temasından kaynaklı olduğu, masada kullanılan malzemenin sıvı temas ettiğinde kabarıp pürüzlenebileceğini, ve bunun garanti kapsamında olmadığını bu yüzdende bir şey yapamayacaklarını belirttiler.


Ancak masayı 2 en çok 3 kez kullandığımı ıslak bırakmadığımı veya üzerine herhangi bir şey dökmediğimi belirtmem durumu değiştirmedi. Konu hakkında ürünü satın aldığım mağaza görevlisiyle ve tekrar servisle görüşmem de ise yaramadı. Kabarmış masa değiştirilmedi. Satış sonrası müşteri hizmetleri kötü.

İlkay 86 Okunma

Cevaplar

  • İlkay24 Mayıs 2013

    ilgili firma sırf gelmiş olmak için geldi. Çözüm üretmek yerine yemek masasına sıvı temas etmemesi gerektiğini aksi taktirde kullanılan malzemeden kaynaklı olarak kabarma ve pürüzlerin olacağını ifade etti. İstersek bedel karşılığında değişim yapılacağı belirtildi. Bir daha asla bellona marka ürün almam ve kimseye tavsiye etmem.

  • Bellona Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimizle yetkilimiz tarafından irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Saygılarımızla Bellona Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön