09 Eylül
#12573022

Bellona  Ürün Kusurlu Teslim Edildi!

Ocak 2019 tarihinde Bellona'dan yatak odası takımı aldım. Şubat ayında kurulumu yapıldı. Dolabın bazı parçaları kutudan siyah noktalı ve benekli bir şekilde çıktı. Bu deformeler ile ilgili montaj yapan arkadaşlar fotoğraflarını çektiler ve ilgili işlemlerin yapılacağını belirttiler.


Ürün tesliminden 2-3 ay içerisinde ne arayan oldu ne gelen oldu. Bayi ile görüştüğüm zaman servise kayıt oluşturduklarını fakat gelmedikleri için tekrardan kayıt yenileyeceklerini belirttiler. Hemen hemen aynı süre sorun ile ilgili herhangi bir servis gelmedi. Bayiden son taksitimi ödeyip faturamı teslim aldıktan sonra Temmuz ayında Bellona müşteri hizmetlerini arayarak servis talebi oluşturdum. Fakat yine gelen olmadı. Ağustos ayında tekrar müşteri hizmetlerini aradım ve gelen olmadığını belirterek tekrardan servis talebinde bulundum.


2 veya 3 Eylül itibari ile servis gelip ilgili deformeleri kontrol etti. "Boya Hatası" olduğunu belirtti ve ürün defolu bir şekilde teslim edildiği için satın alınan bayiinin bu sorunu çözmesi gerektiğini söyledi. Herhangi bir rapor ve işlem kağıdı bırakmadan gittiler. Bayii ile görüştüğümde kendileri sadece satış yaptıklarını, ürünlerde olan hata ve sorunların servisin çözmesi gerektiğini söyledi.


Bellona müşteri hizmetlerini arayıp durumu izah ettim ve inceleme başlattıklarını söylediler fakat 1 haftadan beri halen bir çözüm üretilebilmiş değil. Daha öncesinde İstikbal ve Bellona ürünleri kullanıyordum ama artık sorunlarıma çözüme kavuşturamayan, kurum ve birimlerin suçu birbirine attıkları bir marka olarak izlenim bıraktılar. Bu sorunu her yerde tüm çevreme aktaracağım. Bu yaşadığım problemin giderilmesini talep ediyorum.

Emre Emre 1.253 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Bellona Temsilcisi16 Eylül

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not:Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  • Emre12 Eylül

    Kimse aramadı, bayi, servis ve Bellona sattıkları ürünün arkasında durmuyor sorumsuz bir davranış sergiliyorlar. Hiç kimse arayıp bir çözüm sunmadı.

  • Bellona Temsilcisi09 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları