14 Eylül 2013 #2011643

Bellona Ürün Fiyatı Pahalı!

Ben bugün itibarı ile Amasya Göllübağları Merkez Bellona'dan 2 adet traplas yastık aldım. Yedi TL'den ondört TL verdim. Aynı ürünü komşularım ziraat bankası ardındaki şubeden almış, altı TL ödemişler. Bu nasıl bir anlayış ben bunu anlamış değilim.


Ben almış olduğum müşteri temsilcisi ile görüştüm. Bana verilen cevap oradaki arkadaşlar sizden eksik para almışlar dedi. Şayet yanlış ödeme yapıldı ise ben bu eksik parayı ödemeye hazırım. Eğer benden fazla para alındı ise ben bu farkı istiyorum.

Ahmet 184 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet18 Eylül 2013

    hayır kesinlikle ben bundan sonra bellona markalı bir ürürn almam beni aradılar neymiş efendim çarşıdaki firma fiyat düşürürmüş de 1km uzaklıktaki ana bayi düşürmezmiş ya bunların iki si de aynı firmaya ait bayi kısacası ben bu firma çalışanından şikayetciyim saygılar.

  • Bellona Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön