Bellona ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bellona Tına Koltuk Takımı

1.695görüntüleme
Emrah
Emrah 21 Kasım 2020 01:33

Edirne polat mobilyadan 2016 yılında Tına adlı kanepelerden 2 adet almıştım. 2019 yılında kurulumu yapıldı. Kanepe açılınca yatak oluyor fakat üzerine yatıldığında düşüyor öne doğru. Yatarken bunu tecrübe ettim maalesef Buradan da dile getiriyorum bir ürünün arkasında durunuz sorunumu çözünüz.

Gelişme
Gelişme

21 Kasım 2020 12:43

Tına modeli 2 kanepe aldım daha önce belirttiğim ( kanepe açılınca One doğru geliyor yatarken düşüyorsunuz ) konuyla ilgili müşteri hizmetlerini aradım garanti suresi dolduğu için ücrete tabi hizmet vereceklerini söylediler. Ancak Benin sorunum kullanımla alakalı değil üretim hatası çekyatı açıp yatmaya çalıştığınızda öne geliyor üzerinize devriliyor bunu kullanım ile garanti süresiyle ilişkilendirmek üzerinden sorumluluk atmaktır. Benim tek suçum bu sorunu anlamak için önceden yatıp test etmek olmamalı. Sattıktan sonra kimse ürünle ilgilenmiyor.

Bellona Logo
Bellona21 Kasım 2020 01:37

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 99 numaralı iletişim hattımıza ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

Emrah
Emrah21 Kasım 2020 09:23

Konuyla alakalı müşteri hizmetlerini aradım garanti suresi dolduğu için ücrete tabi hizmet vereceklerini söylediler. Ancak Benin sorunum kullanımla alakalı değil üretim hatası çekyatı açıp yatmaya çalıştığınızda öne geliyor üzerinize devriliyor bunu kullanım ile garanti süresiyle ilişkilendirmek üzerinden sorumluluk atmaktır. Santtiktan sonra kimse ürünle ilgilenmiyor.

Bellona Logo
Bellona23 Kasım 2020 10:09

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz, markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler