15 Eylül
#12610305

Bellona Teslimatı Yapmıyor Geciktiriyor!

Ankara İstanbul yoludaki Bellona'dan 27.07.2019 tarihinde yatak odası için 1x dolap, 2x komodin, 1x şifonyeri peşin olarak satın aldım. Satış temsilcisi Ç**** bey maksimum 45 gün içerisinde teslim edileceği bilgisini (düğün tarihimi özellikle belirtmiş olmama rağmen) verdi. Hatta daha erken gelebileceğini söyledi. Daha öncesinde bu durumları yaşadığım için aradığımızda sabırlı olmamızı zaten 45 günlük sürenin bitmediğini (maksimumdan anladıkları son güne kadar beklemek sanırım) söylediler çokta hoş olmayan tavırlarla. Son gün aradığımda çıkan kişi fabrikadan kaynaklı olduğunu onların teslimat yapmadıkları için gönderemedikleri gibi beni ilgilendirmeyen benimle alakası olmayan problemlerden bahsetti. Kendisine de söylediğim üzere sizin üzgün olmanız veya fabrika ile yaşamış olduğunuz doğru veya yanlış ifadeler beni hiç ilgilendirmemekte. Paramı peşin ödedim ve hizmet bekliyorum.
o zaman 45 gün değil 80-100 gün deyin ki ürünler için insanlar farklı firmalara yönelsin. Sırf müşteri bağlamak için komik bahanelere sığınmayın. Sonuç; 45 gün geçmesine rağmen tabii ki ürünlerim teslim edilmedi. 2-3 güne evleneceğim ve yatak odası dolabım komodin ve şifonyer olmayacak odamda. Mağdur edildim ve edilmeye devam ediyorum.

Koray Koray 1.137 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Koray19 Eylül

  Genel merkezsden Esra hanım'a teşekkür ederim. 19.09.2019 tarihinde ürün teslimatı yapılacağına dair bilgi verdi. Daha sonra sevkiyatı yapacak kişi aradı ve 19.09 da çok sıkışık olduklarını 20.09 da olup olamayacağını sordu. Mecbur tamam dedim. Siz siz olun Bellona'dan uzak durun.

 • Bellona Temsilcisi18 Eylül

  Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not:Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • Koray17 Eylül

  Hala Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecek denmekte fakat yetkili arayamıyor. Çünkü verdikleri tahaddütü yerine getiremedikleri için çekiniyorlar.

 • Bellona Temsilcisi15 Eylül

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları