25 Temmuz 2014

Bellona Teslimatı Geciktirdi

21.06.2014 tarihinde, İzmit Körfez Halı Mobilya Mobesko Bellona Mağazası'ndan köşe takımı vs... satın aldım ve ürünlerin teslimat tarihinin en geç 18.07.2014 olduğunu söylediler. 26.07.2014 tarihinde ürün değişimi yaptım ve teslimat tarihinin 1 hafta gecikeceğini söylediler özellikle üstüne basa basa sorarak koltuk takımımın ramazan bayramına kadar yetişip yetişmeyeceğini sordum, mağazada satış sorumlusu olan E*** bey, ürünleri değişim yaptığım için 18.07.2014'te değil de en fazla bir hafta gecikebileceğini ve bayrama kadar yetişeceğini söyledi. Söz konusu ürünler henüz gelmiş değil gerek satın aldığım mağazanın gerekse Bellona'nın hizmet anlayışı sıfır. Söz konusu ürünlerim nerede?

Kemal 685 Okunma

Cevaplar

 • Kemal15 Ağustos 2014

  Bellona beni kesinlikle aramadı ve bilgilendirme yapmadı!!!!

 • Bellona Temsilcisi14 Ağustos 2014

  Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

 • Kemal05 Ağustos 2014

  Hala bilgilendirme yada cevap vermek için aramadılar, söz konusu firmanın ve firma yetkili satıcısının, yani BELLONA ve İzmit Körfez Halı Mobilya Mobesko Bellona'nın hizmet anlayışı ortada, utanmadan parayı peşin alıyorlar sonra insanları mağdur ediyorlar bu haftada bekleyeceğim ürünlerimin gelmesini eğer gelmezse önümüzdeki hafta hukuki süreci başlattıracağım, her ne olursa olsun isterlerse altın kaplama mobilya versinler bir daha asla ve asla Bellonadan ve özellikle Körfez Halı Mobilya Bellona Mobesko mağazasından en ufak bir şey almamakla kalmayıp çevremdeki insanlarıda ilgili yerlerden alışveriş yapmamaları konusunda uyaracağım.

 • Kemal31 Temmuz 2014

  Henüz hiç bir yetkili aramadı ve bilgilendirme yapmadı dediğim gibi hizmet anlayışı sıfır ilgili firmanın güler yüzü ve hoşgörüsü ürünü satın aldırana kadar ürünü aldıktan sonra hiçbir ilgi ve alaka göstermiyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön