27 Nisan
Yorum Yap
#10382843

Bellona Teslimat Fiyaskosu (Defolu Mal Teslimi)!

07.04.2018 tarihinde Maltepe Bellona’dan (Sarıçiçek Mobilya) Mavenna koltuk takımı aldık. Renk seçiminden dolayı fabrikada imal edilip 3 hafta sonra gelecek dendi. Herhalde araba imalatı bu kadar sürmez. Eşimin ısrarıyla kabul ettik. 26.04.2018 tarihinde takım eve getirildi. Kurulum aşamasında üçlünün kenarında kumaşın deforme olduğunu tespit ettim ve söz konusu üçlüyü teslim almayacağımı söyledim. Üçlüyü alıp gittiler. Diğerlerini eve bıraktılar. Daha sonra Sarıçiçek mobilyadan aradılar. Üçlüyü fabrikaya yollayıp yeniden kumaş kaplanacakmış. Bu da 15-20 gün sürermiş. 3 hafta teslimat için bekletiyorlar. Üstüne defolu ürün getiriyorlar. Sanki sorumlusu bizmiş gibi 20 gün daha parasını ödediğim malı teslim etmiyorlar. Yazıklar olsun. Kalite diye aldık. Yapılan muameleye bakın. Bakalım getirecekleri üçlü nasıl çıkacak? Hiç güvenim kalmadı Bellona’ya. Aldığımıza pişmanım.

Deniz 3.423 Okunma

Cevaplar

 • Deniz15 Mayıs

  Bellona bugün itibariyle aldığım malı 40 gündür teslim etmemiştir. Makul teslimat süresi aşılmıştır. Gerekli hukuki başvuruları yapacağım. (Bimer şikayeti dahil) Ancak, asıl önemli konu bir daha Bellona dan ne de İstikbal den alışveriş yapmam. Firmanın bu politikasını en yakınımdan başlayarak anlatacağım. Onlar için önemli olmasa da müşteriler bilsin yeter!

 • Deniz07 Mayıs

  Bellona nın yapmış olduğu bilgi aktarımı şudur. Fabrikaya ilettik. En kısa zamanda ürün teslim edilecek. Bugün itibariyle 11. Gündeyiz. Hala teslimat yok. Zaten 15 gün demişlerdi. Ne kaldı 15 güne. Sırf ilgileniyor izlenimi yaratmak için bilgi aktarımı yapılmıştır cevabı yazılıyor. Müşteri memnuniyeti böyle mi sağlanıyor. Pişman ettin be Bellona. Sizin için Bir müşteri kaybetmenin öneminin olmadığı açık. Artık 15 günde teslim edilirse şükredeceğim.

 • Bellona Temsilcisi02 Mayıs

  Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • Bellona Temsilcisi30 Nisan

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları