sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Bellona Tasarım Ve Üretim Hatası

Mesut Mesut24 Kasım 2020 17:24

2014 yılında yazlığımda kullanmak için Bellona'dan koltuk takımı aldım. Yılda 3 ay kullanılmasına rağmen üçlü koltuk orta yerinden bel verdi yani kasa aşağı doğru esnedi. Bugün Bellona'dan servis desteği istedim gelen personel koltuğun orta kısmında tek destek ayağı olduğunu bu yüzden esnediğini ifade etti. Bu model bu şekilde tasarlanıp üretilmiş bilgisini verdi. Mağduriyetimi gidermek için kasanın değişmesi gerekiyormuş bir tane destek ayağı monte etmek tasarımın dışında olacağı için destek alamadım. Bellona uluslararası kalitesi olduğunu iddia ediyor fakat güç, kuvvet, dayanım, çekme, gerilim gibi ifadelerden haberi yok. Mağduriyetimden dolayı şikayetçiyim. Siz değerli okurlar Bellona'dan ürün alırken mutlaka ustanız la gidin mağazaya.

  • - Görüntüleme
full-star empty-star empty-star empty-star empty-star
1/5

Cevaplar

Bellona Logo Bellona 25 Kasım 2020 09:35

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz, markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

Bellona Logo Bellona 24 Kasım 2020 17:27

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 99 numaralı iletişim hattımıza ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler