09 Eylül 2013 #2001513

Bellona Şikayetime Çözüm Yok!

6 ay önce Bursa Bellona'dan aldığım dolabımın kapağı bombe yaptı. Servis çağırdık, uzun bir süre sonra geldiler ve kapağın değişmesi gerektiğini söylediler.


Bir hafta sonra geleceklerini söylediler ve iki ay kadar bekledik. Gelen giden yok. Aldığımız Bellona bayiine gittik, servis ile ilgili sıkıntıları olduğunu, bizzat kendilerinin ilgileneceklerini, ertesi akşam sorunumuzun çözüleceğini söyleyerek bizi ikna ettiler.


Baktım oradan da ses seda yok, bu siteye şikayet ettim. Hemen Bellona'dan aradılar ve derdimi anlattım. İlginç olan, Bellona'nın sırf benimle telefonda görüştüler diye, bu sitede sorunuma çözüm bulunmuş gibi bir imaj yaratmaları. Sorunum çözülmedi!

Demet 74 Okunma

Cevaplar

  • Demet15 Eylül 2013

    biz gerekli firmalarla irtibata geçtik ancak 2 ay süre boyunca geri dönüş yapılmadı. bir dolap kapağının ve pantolon askısın değişme süresinin 2 ay olamayacağını sizlerde çok iyi biliyorsunuzdur. buradaki ihmal belki sizin garantinizi destekleyen firmadan kaynaklanıyor .. ama bu bellonanın kötü duruma düşmesini sağlıyor. ben sizin tamirci bakım firmanızı tanımam bellonayı tanırım ve bukadar basit konulardan dolayı bellonanın bu duruma düşmesini yada düşürülmesini sizlere yakıştıramadım. benim gözümde halen daha müşteri memnuniyetini ihmal eden bir firma olarak akıllarımızda yer ettiniz. Ben bir öğretmenim ve bunu tüm çevremdeki öğretmen arkadaşlarıma ve tanıdığım tüm insanlara negatif olarak aksediyorum. neden diye sorarsanız çünki halen daha bizim sorunumuzu tam olarak çözemediniz. pantolon askımız halen kırık durumda değiştirilmedi.

  • Bellona Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön