06 Eylül 2013

Bellona Servis Kalitesi!

Bellona'yı iyi bir marka ve ürünlerinin kusursuz olduğunu düşünerek tercih ettik. Lavida köşe aldık, bazı dikiş yerlerinde gerdirmeye bağlı küçük açıklıklar var. Köşe derilerin de hafif potluklar vardı ki hala var. Servis onun bir sorun teşkil etmeyeceğini söyledi. 2 aylık bir ürün olmasına rağmen kenar renkli biyeleri tüylendi.


Servis kumaşta atma olursa tekrar söyleyeceğimi söyledi. Servise gidip gelen kenar kol görünen kısmında dikişli geldi. Biye orijinaline göre kalın ve iri dikişlerle dikilmiş. Ürün hiç içime sinmedi. 3 000 liralık bir ürün. Bellona'ya ürünlerini en ince ayrıntısına kadar bilen servislerle çalışsın ya da kalitesini sorgulasın.

Ali-Sümeyye 273 Okunma

Cevaplar

 • Ali-Sümeyye14 Eylül 2013

  evet sadece cevap verildi çözüm değil... yapacak bişeyleri yokmuş bizimde bundan sonra onlardan alacak ürünümüz yok.... teşekkürler bellona.......

 • Bellona Temsilcisi13 Eylül 2013

  Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

 • Ali-Sümeyye09 Eylül 2013

  biz bu ürünü bayram öncesi sipariş ettik , bayrama yetişeceğinin sözünü alarak.. sonra bayram sonuna kalacağı söylendi o da kaç kere aradım da öyle.. ben böyle birşeyi kabul etmeyeceğimi söyledim arefeden bir gün önce ürün teslim edildi. acaba kısa zamana çok sipariş sıkışınca mı öyle oldu..

 • Ali-Sümeyye09 Eylül 2013

  bize bir dönüş olmadı daha... yazdığım problemler çok büyük olmayabilir fakat bellona olduğu için sözüm ona marka ya! bu kadarına bile tahammülüm yok. üstelik uzun vade de sorun oluşturabilir. bu uzun vade garanti süresini aşarsa işte o zaman ... hayır adamlar marka diye pazarlık payı bile bırakmıyor o zaman gereğini yapacak....

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön