Bellona Sağlam Olmayan Yatak

Sercan Sercan3 hafta önce

Merhabalar. 7 yıldır kullanmış olduğumuz Bellona marka yatağın üzerinde '10 yıl garantilidir' yazıyor. Fakat yatak 4 yıldır falan bir tarafı bir tarafa diğer tarafı diğer tarafa eğilmiş bir şekilde duruyor. Kısacası yatarken acaba düşecek miyiz korkusu ile yatıyoruz. Ve düştüğümüz oldu da. Madem ki yatağın 10 yıl garantisi var biz neden 4 yıldır işkence çekiyoruz yatarken? Maksat yatarken rahat uyumak değil mi? Bütün mobilyalarım Bellona olmakla birlikte böyle bir durumla karşılaşmak bizi üzdü.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Bellona Logo Bellona 3 hafta önce

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz, markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

Bellona Logo Bellona 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 99 numaralı iletişim hattımıza ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler