30 Ocak 2014 #2260342

Bellona Oturma Grubu Kusurlu Çıktı Değişimi Yapılmıyor

Bellona'dan Hera majör oturma takımı aldım. Bana gelen koltukların her birinde bir tarafı tam otururken yani koltuğun yan kısmında boşluk yokken diğer yanında ( yaklaşık 5 cm yada daha fazla) boşluk var.


Servisi aradım, geldiler fakat koltukların normal standartlarda üretildiğini ve koltukları açma-kapama sırasında oluşacak aşınmayı engellemek için bulunan boşlukların normal olduğunu söylediler.


Tuttukları raporu imzalamadım ama kendileri normaldir diye rapor tutmuşlar. Ürünün değiştirilmesini ya da fiyat iadesini istiyorum. Ben bu şekildeki koltukları kullanamam.

Demet 194 Okunma

Cevaplar

 • Demet04 Şubat 2014

  444 33 99 numarasını aradım, bana servis karar veriyor servisin kararına karışmıyoruz ve servisin koltuklarda olumsuz hiçbir şeyin bulunmadığı yönünde not düştüklerini söylediler. ayrıca beni bellonadan herhangi biri aramadı :(

 • Demet03 Şubat 2014

  ayrıca beni bellonadan herhangi biri aramadı :(

 • Demet03 Şubat 2014

  444 33 99 numarasını aradım, bana servis karar veriyor servisin kararına karışmıyoruz ve servisin koltuklarda olumsuz hiçbir şeyin bulunmadığı yönünde not düştüklerini söylediler.

 • Bellona Temsilcisi03 Şubat 2014

  Sayın İlgili, Tüketicimizin bildirmiş olduğu iletişim numaralarından ulaşılamamıştır. Konu hakkında 444 33 99 numaralı iletişim hattımızı aradığı taktirde gerekli bilgi aktarımı yapılacaktır. Saygılarımızla Bellona Müşteri Hizmetleri Değerli Tüketicimiz; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön