14 Mayıs 2013 #1797489

Bellona Offset Yatak Mağduriyeti!

4 yıl önce ciddi rakamlar ödeyerek aldığım ve ortopedik olarak satılan yatağın ciddi sağlık sorunlarına yol açacağını hiç düşünmemiştim. Sürekli bilgisayarda çalışmaktan kaynaklı olduğunu düşündüğüm sırt ağrılarımın, yatağımdan kaynaklandığını da hiç düşünmemiştim.


Ancak yaptığım araştırmalar sonucunda (nette aynı yataktan şikayet eden insanların varlığı) ve evime uzun süreli kalmaya gelen misafirlerime kendi yatağımı verdiğimde 1. günden başlayarak yataktan şikayet etmeleri ve sırt ağrılarının başlaması, sorunun yatağımdan kaynaklandığını açıkça ortaya koymaktadır. şu an ciddi acılar çekmekteyim, fizik tedaviye başladım.

Murat 523 Okunma

Cevaplar

  • Murat20 Mayıs 2013

    Sayın Bellona Müşteri Hizmetleri, Nasıl bir bilgi aktarımı yapıldığı konusunda beni bilgilendirebilir misiniz? Bir ilgili aradı, yatağı nereden aldınız dedi, arayacağım sizi dedi kapadı. Bu mudur bilgi aktarımı anlayışınız? Cok teşekkür ederiz.

  • Bellona Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön