Bellona Müşteriyi Yok Sayma

Nuri Nuri3 hafta önce

Bugün saat 16:00 sularında Belediye Evleri Mh, Dr... Sadık Ahmet Blv. No:30, 01170 Çukurova/Adana adresinde bulunan mağazaya baza bakmak için gittim. Gözlüklü bir beyefendiye ne için geldiğimi söyledim. Bazaların alt katta olduğunu ve geleceğini söyledi. Aşağı kata indim. Bir süre bekledim gelen olmayınca yukarı çıktım. Beyefendi bir başka müşteri ile ilgileniyordu. Yan tarafta bulunan hanımefendinin müşterisinin kalkmak üzere olduğunu görünce ona yaklaştım. Bir başka yere gitti döndüğünde kendisini beklediğimi söyledim. Ancak müşterisi olmadığı halde benimle ilgilenmedi. Hiçbir sonuç almadan ayrılmak zorunda kaldım. Sitemli bir şekilde ayrılmama rağmen yine sıfır ilgi vardı. Bellona gibi bir markaya yakıştıramadım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Bellona Logo Bellona 3 hafta önce

Sayın İlgili Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz, markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 0850 222 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

Bellona Logo Bellona 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 0850 222 33 99 numaralı iletişim hattımıza ya da www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler