04 Eylül
#12546741

Bellona Lizbon Koltuk+Yemek Odası Takımı Hatası

Haziran ayında Bellona İstanbul/Şirinevler mağazasından Bellona lizbon koltuk+yemek odası takımı aldık. 8 hafta temin süresi verilmişti, fakat bize geç teslim edildi. Lizbon koltuk takımı berjerin bir tanesinin ayak mobilyasının montaj deliği yanlış üretildiği için vidası kumaşın üzerine çıktı. Servis oluşturulduğu bildirildi fakat 3 hafta geçmesine rağmen bize teslim edilmedi. Yemek odası konsolunun çekmecesinin delikleri de yanlış üretildiği için kulpları yamuk görünüyor. Bunun içinde servis açıldı. Bu kadar süre satın aldığımız ürünleri bekledik, sonucunda kalite kontrolden geçmediğini düşündüğüm ürünleri bize teslim ediyorlar.

Özcan Özcan 1.594 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Özcan02 Ekim

  Merhabalar, 2019 Haziran ayında Bellona İstanbul/Şirinevler E5 üzerindeki mağazasından Bellona lizbon koltuk takımı aldındaki berjerin ayak mobilyasındaki kumaşın yıpranmış olduğunu fark ettik. Bellona'da kalite onayından nasıl geçip müştyeriye kusurlu ürünü teslim ediyorlar inanamıyorum. Yenisi ile değiştirilmesi için servis kaydı oluşturdum. Esine rağmen bize teslim etmedi. Sonucu buraya yazacağım.

 • Özcan09 Eylül

  Konsol kulpları delikleri yanlış üretildiği için yamuk görünüyor, servis düzeltilemez dedi. Hala çözüm bekliyoruz Bellona'dan.

 • Özcan09 Eylül

  Bellona genel merkezi Berjer'in evden alınıp tamir edileceğini söyledi ama servisten gelen kişi tamir edilemez dedi. Hala bir çözüm bulunamadı.

 • Bellona Temsilcisi05 Eylül

  Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not:Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • Bellona Temsilcisi04 Eylül

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları