14 Ekim 2016 #6688348

Bellona Linda Serisi Koltuk Takımı Kumaş Rengi Beyazlaması

29.05.2016 tarihinde Esenyurt Şubesi Korkmaz Ticaretten aldığım Linda Serisi koltuk takımın 01.10.2016 tarihinde servis kaydı bırakmış olup,1 hafta sonra evime servis gelip üründe bir şey yoktur, kumaş esneme payı var diyerek tekrar gidildi. Şikayetim üzerine tekrar servis gelip, koltukların oturma panelini alıp başlıkları incelemeden alıp götürdüler.


Cumartesi günü servis gelmesini istedim. Çalıştığımdan dolayı evde değilim ve evde hastam var yerde yatmaktadır. Beni mağdur bıraktınız. Bu kadar sorumsuz bir servis anlayışı görmedim. Muhatap olacağınız kişi yok. Servis, o gün orada olmadığı için servis gelmeyecektir diye bilgi verildi. 3600 TL aldım koltuk takımı, 4 ayda rengi gidiyorsa bunun 1 sene sonraki halini düşünemiyorum. Bu kadar sorumsuzluk, ilgisiz, alakasız servis olamaz.

Sinem 2.458 Okunma

Cevaplar

  • Sinem24 Ekim 2016

    Bellona korkmazlar ticaretten aldığım linda serisi koltuk takımının kumaş renginde açıldığını ilettim. Buna istinaden servis yönlendirilmesi yapıldı resimler alındı esnek kumaş olduğundan dolayı işlem yapılamayacağını ilettiler itirazımdan sonra servis gelip kumaş değişeceğini söyledi ürün alındı kumaş değişip gönderildiğinde süngerler dışarıda tahtası dışarıda bir vaziyette gönderilmiş olup herhangi bir işçilik yapıldığına daire hizmet fişi bırakılmamıştır marka olsun uzun yıllar kullanırız diye düşündüğümüz ürün 5 aylık süreçte bu halde tüketici mahkemesine başvuru yapacağım ve hizmet fişi müşteriye bırakılmadığından dolayı bu da bir suçtur gerekli işlemlere başvuru yapacağım.

  • Bellona Temsilcisi15 Ekim 2016

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  • Bellona Temsilcisi14 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön