07 Ağustos 2013

Bellona Kusurlu Ürün Teslim Edildi!

Bellona'dan 02.03.2013 tarihinde Cordoba Yemek Odası ve Yatak Odası, Sidney Lüx ve Lavida S koltuk takımı aldım. 23.08.2013 tarihinde düğün yapacağımdan ve yeni ev tutacağımdan dolayı ürünlerim belli bir süre mağazanın deposunda kaldı.


27.07.2013 tarihinde ürünlerim belirttiğim adrese geldi. Ürünlerin montajı yetkililerce yapıldı. Montajın hemen sonrasında ürünleri incelediğim zaman kusursuz ürün bulamadım desem yeridir. Kusurları montajı yapan yetkilere ve ürünü aldığım mağazaya ilettim, servisin gelip bakacağını söylediler. Ürün teslim formu da vermediler. Fotoğraflardan kusurların ciddiyetini görebilirsiniz.
4077 Sayılı Kanunun 4.Maddesi gereği ürünlerimin derhal bedel iadesini talep ediyorum.

Salih 220 Okunma

Cevaplar

  • Salih16 Ağustos 2013

    Bellona firması, şikayetim hakkında (ürün iadesi) herhangi bir bilgi aktarımı yapmamış olup, sadece telefon ile yetkili servisin bana yönlendirildiğini söylemiştir. Yetkili servis için çağrı zaten 27.07.2013 tarihinde ürünler aldığım mağaza tarafından açılmıştı.

  • Bellona Temsilcisi14 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.bellona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön