03 Temmuz 2015

Bellona Kusurlu Ürün Sattığını Kabul Etmiyor!

2011 yılında Göçmen Bellona bayisinden aldığım Vivaldi marka yemek odası takımı sarardı. Üstelik kapaklar bembeyaz, geri kalanı sapsarı. Garantisi bitmiş olduğunun farkında olarak satın aldığım yeri aradım onlar da teknik servisi yönlendirdiler. Teknik servis gelince de " Bunun garantisi bitmiş" diyerek kestirip atmaya çalıştı.


Bende bunun kusurlu ürün olduğunu, tamamı sararmış olsaydı problem olmayacağını anlattım. "Biz birşey yapamayız, ücretini verirseniz değiştiririz. (Burası çok önemli) Firma bu konuda birşey yapmıyor" dedi. Hatırı sayılır bir para verdiğim (yaklaşık 9000 TL) markasına güvendiğim mobilya bu halde ve kabul etmiyor.

Harun 1.154 Okunma

Cevaplar

  • Harun10 Temmuz 2015

    Aradılar ve aynı şeyi söylediler. Garanti bittiği için değiştiremeyiz. Değiştirmeyin zaten. Bunu buraya ibret i alem için yazdım. Bellona nın bir daha önünden geçmem. Alacak olanlar bir daha düşünsün.

  • Bellona Temsilcisi09 Temmuz 2015

    Sayın İlgili, Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.belllona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

  • Bellona Temsilcisi03 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlere iletilmiş olup, Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili her türlü soru, istek ve önerilerinizi Türkiye’nin her yerinden 444 33 99 numaralı iletişim hattımıza yada www.belllona.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz Saygılarımızla, Bellona Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön